خرید و فروش انواع گرمکن صنعتی غذا برقی نو و دست دوم-اخگرتابش

خرید و فروش انواع گرمکن صنعتی غذا برقی نو و دست دوم-اخگرتابش شما می توانید برای آگاهی از قیمت ها و اطلاعات بیشتر با شرکت معتبر اخگر تابش تماس بگیرید. لطفا جهت درج سفارشات خود به این شرکت میتوانید از طریق بارگذاری اطلاعات خود موارد ذیل را کامل و نسبت به ارسال فرم خود اقدام فرماید تا در اسرع وقت همکاران این شرکت اقدام نمایند . کلیه محتوای این سایت مربوط به آریا استیل نوین و کپی برداری غیر مجاز میباشد. لطفاً قبل از ثبت سفارش قیمت و متریال مورد استفاده را با واحد فروش هماهنگ کنید.

قیمت گرمکن غذا رستورانی در اردیبهشت 1401 از پنج میلیون و دویست هزار تومان میباشد. دستگاه گرمخانه صنعتی غذا، نام دیگر آن گرمکن غذا می باشد که استفاده ی صنعتی میتواند داشته باشد و ظرفیت آن از 10 نفره الی 200 نفره می باشد. از دستگاه گرمخانه صنعتی غذا برای گرم نمودن انواع غذاهای طبخ شده ی پرسنل استفاده می شود و از همه نواع ظرف غذا اعم از ظروف مایکروفری شیشه ای و پلاستیکی ،قابلمه ، بشقاب، پیرکس، استیل و … استفاده نمود. سامانه گرمایشی افروز به همراه باند تابشی مناسب که می‌تواند دارای لوله هایی با قطرهای متفاوت باشند، توانایی گرمایش مخازن و کوره های مختلف با ابعاد و نیاز های متفاوت را دارد، در محیط های خورنده برای جلوگیری از زنگ زدن و یا خورده شدن لوله های باند گرمایشی می توان از لوله های از جنس استیل استفاده نمود.

دستگاه ذرت مکزیکی

یکی از مهمترین فاکتورهای خرید تجهیزاتی چون گرمکن غذا یا گرمخانه غذا قیمت برند اخگرتابش آن هاست. دریافت لیست قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شما در خریدی پرسود و به صرفه در هنگام راه اندازی کسب و کارتان کمک می کند. تامین کنندگان و تولید کنندگان بسیاری هستند که در سال های اخیر اقدام به تولید و فروش انواعتجهیزات آشپزخانه صنعتی چون گرمکن غذا در انواع کرده اند. تقریبا خرید این دست تجهیزات برای رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فود و حتی سازمان ها و شرکت ها یک ضرورت است و در حتی خرید اینترنتی آن امکان پذیر است. پلتفرم آنلاین ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید اقدام به خرید انواع گرمکن غذا از تامین کنندگان معتبر این دست محصولات کنید.

  • انواع ظروف فلزی کوچک و ظروف آلومینیومی رستورانی قابل استفاده در این دستگاه هستند .
  • دستگاه گرم خانه غذا یا گرمکنیکی از بهترین و پر فروش ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده که از جمله بهترین تجهیرات برای گرم نگه داشتن غذا در رستوران‌ها، هتل ها، ادارات،سلف سرویس ها، تالارهای پذیرایی و …
  • گرمکن غذا 20 نفره گازی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 20 نفره گازی در ابان ماه 1401 پنج میلیون و دویست هزار تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد.
  • دستگاه گرمکن غذا با برق یا گاز شهری کار می‌کند و بر اساس ظرفیت به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود.
  • در مدل های اتومات دیجیتالی آن ترموستات دیجیتالی جهت تنظیم دمای داخل گرمکن می باشد.

گرمکن غذای رستورانی به دو روش کار میکند به معنای این است که گرمکن غذا پرسنلی هم با برق و همینطور با گاز شهری قابلیت کارکردن را دارد، گرمخانه غذا در مدل های مختلفی بر اساس ظرفیت و گنجایش تقسیم می شود. دستگاه گرم خانه غذا یا گرمکنیکی از بهترین و پر فروش ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده که از جمله بهترین تجهیرات برای گرم نگه داشتن غذا در رستوران‌ها، هتل ها، ادارات،سلف سرویس ها، تالارهای پذیرایی و … دستگاه گرمکن غذا دارای دو نوع گرمکن صنعتی و گرمکن خانگییکی از پر مصرف ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده و از تجهیزاتی است که بسیار مناسب بوده برای پخت در رستوران و فست فود، گرمکن غذا صنعتی همانند فر بزرگی بوده که دارای تایمر بوده و قادر است که انواع غذای گرم را در مدت کوتاهی گرم کند و برای مدتی طولانی گرم نگه دارد.

جنس گرمکن غذا 70 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 50 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق کالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 30 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. جنس گرمکن غذا 10 نفره برقی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق کالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،فن دار،المنت 1500 وات عالی. این گرمکن متناسب با اندازه خود دارای 3 تا 15 طبقه می باشد طبقه دو جداره و دارای عایق حرارتی پشم سنگ بهداشتی و ایمن و امکان نگهداری انواع غذای طبخ شده و با ظرفیت گرم کردن غذا 10 تا 200 ظرف را دارا می باشد.این گرمکن دارای بدنه دو جداره است، جداره داخلی ورق گالوانیزه نسوز و جداره بیرونی ورق استیل 430 می‌باشد.

ظرفیت گرمکن غذای رستورانی با توجه به تعداد مشتریان تعیین می شود، و قابلیت نگهداری غذا 100 نفر تا 200 نفر را دارند. این نوع گرمکن از طریق گاز شروع به کار کردن می کنند و برای اینکه حرارت به صورت مستقیم به مواد غذایی منتقل نشود بر روی شعله یک چدن قرار می دهیم. سیستم های گازی که دارای سیستم ایمنی ترموکوبل برای مواقع قطع گاز در نظر گرفته شده است.

محصولات مشابه – دستگاه گرمکن غذا صنعتی در دو مدل تک درب و دو درب برای گرم نگه داشتن غذای کارکنان خدمت مشتریان عزیز ارائه میکنیم. گرمخانه یا گرمکن غذا صنعتی ( برقی و گازی ) که هردو نام به یک معنی هستند، مورد استفاده در رستوران ها، شرکت ها و کارخانه های کوچ و بزرگ برای گرم کردن و گرم نگه داستن انواع مواد غذایی بکار میروند. گرمکن غذا برقی امروزه به یک ضرورت غیر قابل اجتناب در مراکز طبخ غذا تبدیل شده است، استفاده از این گرمکن در هر آشپزخانه صنعتی توصیه می شود، زیرا بعد از پخت غذا نیاز به گرم نگه داشتن آن در مدت طولانی از اتفاقات هر روزه، مهم و جدانشدنی این مراکز است و می توان گفت این دستگاه بدون نگرانی از سوختن، فاسد شدن و تولید هرگونه قارچ و باکتری تا ساعت ها غذای شما را گرم نگه می دارد. در بین آشپزان این نوع گرمکن های غذای را با توجه به ظرفیت گنجایش تعداد غذای افراد دسته بندی می کنند، بطور مثال ظرفیت این این گرم کن غذا ۲۰۰ نفره می باشد و در ادامه توضیحات کامل تری درباره این محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد.

گرمخانه غذا صنعتی،اداری- 10 تا 200 ظرفیت غذا -برقی و گازی

گرمکن غذا 70 نفره برقی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 70 نفره برقی در ابان ماه 1401 یازده میلیون و پانصد هزار تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد. گرمکن غذا 50 نفره برقی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 50 نفره برقی در ابان ماه 1401 شش میلیون و هفتصد هزار تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد. گرمکن غذا 30 نفره برقی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 310 نفره برقی در ابان ماه 1401 پنج میلیون و هفتصد هزار تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد. گرمکن غذا 20 نفره برقی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 200 نفره برقی در ابان ماه 1401 پنج میلیون و دویست تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد. همان طور در قسمت بالا اشاره شد دستگاه گرمکن غذا در دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم بندی شده و کاربرد دارد.