6 نکته کلیدی برای خرید ویدئو وال

یکی از راه های بهتر و بزرگتر دیده شدن و همچنین یکی از رویکردهای مدرن آموزشی، استفاده از نمایشگر بزرگ در اماکن مختلف تجاری، آموزشی و فرهنگی است و چه بهتر که این نمایشگرهای غول پیکر به ابزار تعاملی که برای کاربر و مخاطب جاذب و جالب توجه است نیز مجهز بوده و از طرفی با استفاده از تکنولوژی های جدید و قابل دسترسی قیمت تمام شده محصول برای مشتری به حداقل ممکن برسد. در نهایت می توان گفت تلویزیون شهری با مزایا و ویژگی هایی که دارد می تواند محصول شما را به طیف گسترده ای از افراد جامعه معرفی کند و از این طریق بازار مناسبی را به وجود آورد. مشتری از طریق روشهای نوین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از مهمترین عواملی که برای تلویزیون شهری اهمیت بسیار زیادی دارد درجه حرارت محیطی میباشد. درواقع کیفیت چیپ بسیار حائز اهمیت است چون متساعد کننده نور محسوب می شود این قطعه کوچک در اندازه های 6 تا 10 میل موجود است که هر چقدر اندازه آن بیشتر شود نور تولید شده توسط آن نیز بیشتر خواهد شد و قیمت تابلو روان led بالاتر خواهد بود.

ابزارهای تبلیغاتی جدید شامل نمایشگرهای شهری و استفاده از تابلوروان ال ای دی هستند. این نمایشگر بزرگ شامل سخت افزار و نرم افزاری میشود که صفحهها را قادر میسازد تا به طور یکپارچه با هم کار کنند. به دلیل اندازه بزرگ ، ویدئووال ها قادر به جلب توجه هستند. شده است. با افزایش روند استفاده از سیستم دیجیتالی تبلیغات و اطلاع رسانی، تقاضا برای وجود نمایشگرهای عریض که توانایی استفاده در مکانهای عمومی و بزرگ را داشته باشند بیشتر شده است. به این ترتیب در این نمایشگرها یک پیکسل حقیقی و یک پیکسل مجازی تشکیل میشود که نتیجه آن افزایش قابل توجه کیفیت تصاویر است. به عنوان مثال می توان به مانیتور کردن و نظارت بر تردد خودروها اشاره کرد، در این شرایط نیاز است که پلاک ها، به صورت واضح، قابل دیدن و قابل ثبت برای اپراتورها باشند. ویدئو وال در اتاق مانیتورینگ علاوه بر یکپارچگی تصاویر آنها را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد.

نیاز است که پیش از خرید، اندازه، ابعاد، وضوح هر کدام از صفحات نمایشگر و شکل مورد نظر را برای سیستم ویدئو وال خود تعیین کنید و به فروشنده اطلاع دهید. میگیرند و یک ویدئو وال را تشکیل می دهند. ما در ادامه میخواهیم تفاوتهای بین این دو را بررسی کنیم تا بدانیم کدام یک از این محصولات گزینه مناسبتری برای استفاده ما خواهند بود. البته نکته جالب در مورد ویدئو والهای الایدی این است که هرچه فاصله کاربر بیشتر باشد، تصویر باکیفیتتری را شاهد خواهد بود. تلویزیونهای شهری تابلوهای بزرگی هستند که احتمالا آنها را در اتوبان ها, تابلو روان چهارراه ها و مراکز شلوغ دیده اید و از آنها برای تبلیغات در قالب ویدئو استفاده میشود.

لیست قیمت زیر آپدیت نیست و لازم است برای اطلاع از قیمت تابلو روان که با توجه به قیمت متریال و ابعاد مورد نظرتان مشخص می شود، با تابلو سازی ستاره تماس حاصل نمایید. ویدئو والها قابلیت دریافت بسیاری از ورودیها با فرمتهای مختلف را دارد و علاوه بر آن با پخش تصاویر زنده قابلیت پخش تصاویر ضبط شده مختلف با فرمتهای MP4 VCD/DVD ،MOV و AVI به صورت 24 ساعت و هفت روز هفته را دارد که این قابلیت در تلویزیونهای معمولی امکان پذیر نیست. قیمت دستگاه ویدئو وال بر اساس اندازه فیزیکی آن، وضوح صفحه، کیفیت اجزای داخلی و دیگر ویژگیها تعیین میشود، بنابراین به طور مستقیم مشخصات فنی دستگاه بر قیمت نهایی ویدئووال تاثیر گذار است. این ممکن است شامل گزینه ای برای ایجاد و ذخیره یک دنباله از طرح بندی محتوای از پیش تنظیم شده باشد ، که می تواند به صورت دستی یا خودکار روی صفحه، نمایش داده شود.

امروزه نمایشگرها کاربردهای متنوعی دارند، با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، نمایشگر ها برای مصارف صنعتی و تبلیغاتی نیز در کنار تلویزیون های خانگی طراحی و تولید می شوند. • اکثر نرم افزارهای ویدئووال یک “داشبورد” از سیستم ارائه می دهند که شامل نمایش لحظه ای نمایشگرها و لیستی از منابع موجود شما می باشد. اکثر برنامه ها همچنین شامل ابزارهایی برای تنظیم ظاهر محتوا – از جمله ابزارهای مقیاس بندی ، بزرگنمایی و برش و کنترل روشنایی و کنتراست و غیره هستند. برخی از نرم افزارها برای تنظیم و مدیریت بزرگنمایی، مقیاس محتوا، روشنایی نیز موثر هستند.

قطعات تابلو روان

در نتیجه نه تنها محتوا را در مقیاس بزرگتری هدایت میکنند، بلکه در مقایسه با نمایشگرهای تکی محتوای بیشتر را روانتر و راحتتر اداره میکنند. این بدان معناست که محتوا را می توان در یک صفحه نمایش واحد قرار داد ، در چند صفحه نمایش کشید یا در سطح صفحه کشید. چگونه می توانید مواردی را که روی صفحه نمایش ظاهر می شوند را کنترل کنید؟ • در ابتدایی ترین سطح خود ، نرم افزار ویدئووال به شما امکان می دهد منابع محتوا را انتخاب کرده و آنها را در هر لحظه روی صفحه نمایش خود قرار دهید. برای اکثر مردم ، این یک صفحه نمایش ویدئویی است: گروهی از صفحه ها در کنار هم قرار گرفته اند تا یک صفحه نمایش بزرگ واحد ایجاد کنند. مدیریت همزمان پورتهای اتصال مختلف تصویری و ویدئویی نظیر VGA ،HDMI ،DVI ،Composite و RGB را به شما میدهد. این پیکربندی از نظر انعطاف پذیری مزایایی را ارائه میدهد.

• اتاق کنترل مراکز صنعتی ( خطوط تولید کارخانجات ، نیروگاه ها و …. مراکز خرید بزرگ می توانند نقشه ها را روی صفحه نمایش ویدئو نمایش دهند. پیکسل بهتری دارد. ویدئو والها برای نمایش تصاویر بزرگ به طور همزمان گزینه ایدهآلی هستند و توانایی جوابگویی به چند کامپیوتر یا منابع ویدیویی را نیز دارند. از این رو این ما با ارائه ویدئو وال چند لمسی بزرگ و با ابعاد سفارشی ، بدون استفاده از نمایشگرهای بزرگ و گران قیمت و توسط تکنیک های مدرن و فویلهای نانو اکرلیک ، سعی در مرتفع نمودن نیازهای مخاطبین در زمینه های مختلف از آموزش و تبلیغات گرفته تا سرگرمی و … آنها می توانند به اندازه کافی کوچک باشند تا قابل حمل باشند یا آنقدر بزرگ باشند که ساختمان چند طبقه را پر کنند. در حالی که صفحه نمایش مطمئناً قابل مشاهده ترین قسمت یک سیستم ویدئووال است، اما این فقط یک قطعه از یک سیستم پیچیده است.

با گسترش این نوع تبلیغات نیاز به استفاده از ویدئو وال در بسیاری از کسب و کارها بسیار رونق پیدا کرد. ترکیب کردن چندین صفحه نمایش با هم می تواند سطح صفحه نمایش بسیار بزرگ و multi-HD را ایجاد کند. اما برای مجموعه های قدیمی و بزرگ وقتی تابلو روان و یا تلویزیون شهری را تحویل مشتری میدهند… برد کنترل بعد از ماژول از مهم ترین قطعات تابلو روان است که دارای پورت ورودی است ، این قطعه که در واقع همان motherboard تابلو می باشد اطلاعات مختلف را به ماژول ها داده و آنها را دریافت می نماید. سیستم ویدئو وال یک سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع و با قابلیت دریافت تعداد زیادی از ورودی های ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد .این سیستم می تواند در کنار پخش تصاویر زنده ، تصاویر ضبط شده مختلف را نیز پخش نماید .

پردازنده ویدئویی یا کنترل کننده ، منابع محتوای شما را به نمایشگرها متصل می کند. این نمایشگرها دارای استحکام و کیفیت بالایی هستند و قابلیت نصب روی دیوار یا سقف را دارند. تابلو فول کالر P6 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P8 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد. از جمله مهمترین مکان ها برای اجرای تلویزیون شهری در فضای خارجی می توان به معابر پر رفت و آمد مانند میادین، نما ساختمان ها ، ورزشگاه ها می توان نام برد همچنین به علت مقاوم بودن این نوع ماژول ها در برابر آب بهترین گزینه برای نصب در فضای استخر ها نیز می باشند.

این دستگاههای فرستنده/گیرنده یا از طریق پسوند کابل Cat5e/Cat6 یا از طریق یک «ویدیو روی IP» انعطافپذیرتر و قدرتمندتر هستند که میتواند از طریق سوئیچهای شبکه هدایت شود. همچنین برخی از کنترل کنندههای ویدئو وال میتوانند در اتاق سرور ساکن شوند و با کارتهای گرافیکی خود از طریق شبکه ارتباط برقرار کنند. ویدئو وال ها میتوانند تصاویر دریافتی را با رزولوشن اصلی پخش کنند یا اندازه آن را بزرگ و کوچک کنند. نمایش یکپارچه و بزرگ است. به نمایشگرهای به هم چسبیده که منجر به یک تصویر یکپارچه میشوند، ویدئو وال میگویند. مکعبی، یا کاشی های ال ای دی در ویدئو وال ها استفاده می شود. پلتفرم های منتخب همچنین برچسب های سفارشی ، تغییرات گرافیکی و سایر ابزارها را برای نمایش هرچه بهتر ارائه می دهند.

فروشگاه کیومیتا اقدام به فروش ویدئو وال در بهترین برندهای موجود نظیر شارپ، بنکیو، پاناسونیک، ال جی، جی پلاس و فیلیپس به صورت آنلاین نموده که به راحتی میتوانید مشخصات کامل و لیست قیمتها را در سایت مشاهده نمایید. برای مراسم ها و مکان های موقت و حتی حضور در نمایشگاه های موقت یکی از بهترین راهکار ها نمایشگر LED سیار است . به طور کلی تلویزیون شهری از نظر ساختار پیکسلی به دودسته SMD و LED تقسیم می شود.

تلویزیون مدل فول کالر نوع SMD که در هر یک از پیسکل های موجود از نوع LED بوده، و دارای ترکیب های اصلی رنگ آبی، سبز و قرمز می باشد. ویدئو والها در مدل و برندهای متنوع نظیر پاناسونیک، شارپ، ال جی، جی پلاس و سامسونگ در بازار موجود است که هر کدام ویژگی و کارکردهای متفاوتی دارند و به طور گسترده در سراسر جهان در زمینههای کاربردی متعدد استفاده میشود. این دو هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند به فرض مثال مدل OUT DOOR ضد آب هست و حتی ضربه نیز به آن راه ندارد.

تلویزیون شهری

• مراکز کنترل شهری ( مترو ف کنترل ترافیک ، مدیریت بهران و …. حتی این صنعت به دلیل خدمات منحصر به فرد برای اطلاع رسانی به مخاطبان بزرگ یا ارائه اطلاعات برای نظارت و کنترل متمرکز بسیار سریع در حال توسعه است. در این چیدمان کل نمایشگرها به صورت یک نمایشگر یکپارچه ی بزرگ دیده می شوند که امکان حداکثر کردن اندازه نمایش دسک تاپ را تا سطح کلی مانیتورها می دهد. نرم افزار ویدئو وال رابط کاربری را برای کنترل نمایشگرها ، پردازنده و محتوای منبع فراهم می کند. با استفاده از IP استریمینگ یا ورودی های فیزیکی ، پردازنده محتوا را از تمام منابع مورد نظر شما – مانند دوربین های فیلمبرداری ، ایستگاه های کاری رایانه و جعبه های کابل – ضبط می کند و محتوا را در یک رابط واحد قابل مشاهده و قابل دسترسی می کند.

نمایش یکپارچه و بزرگ است.

دوست گرامی بهتره برای پاسخ به سوالات بالا کمی وقت بزارید و متن زیر را مطالعه کنید ، ممنون از وقت شما . نرم افزار MuraControl نرم افزار مدیریت ویدئو وال با عملکردی عالی است که روش آسان و قابل درکی را برای مدیریت ویدئو وال به صورت محلی یا از راه دور فراهم می کند. یک ویدئو وال که از نرم افزار مدیریت محتوا استفاده می کند ، برای نمایش همزمان انواع مختلف محتوا طراحی شده است. کاربر نهایی ممکن است کمترین اطلاعات از ویدیووال و نحوه عملکرد آن را داشته باشد، به همین دلیل آموزش افراد پس از نصب و همچنین استفاده از نرم افزار کنترل مدیریت ویدیووال بسیار مهم و حیاتی است. رزولویشن و کیفیت بسیار بالا، شدت نور استاندارد و فرکانس بالا (جلوگیری از نویز تصویر) و مصرف پایین تر از نمونه Out Door از جمله مزیتهای تلویزیون ایندور است. صفحه نمایش ویدئووال “بوم بصری” با مقیاس بزرگ و وضوح بالا را برای محتوای شما فراهم می کند.

این افراد، در ازای اجاره تلویزیون با توجه به محل قرارگیری آن و مدت زمان استفاده از آن، مبلغ مشخصی میپردازند و تبلیغات خود را با استفاده از آنها انجام میدهد. این مانیتور عریض دارای نرم افزار و سخت افزارهایی است که مجزا از نمایشگر بوده و نمایش تصاویر را روی انواع ال سی دی و ال ای دی با کیفیت بالا و رزولوشن نامحدود فراهم میکند. برای اجرای تابلوهای برجسته روان به علت استفاده از ماژول های ال ای دی نیاز به استفاده از ولتاژ بالا نیست.